Drobečková navigace

O nás > Aktuality

Aktuality


Otevření nové prodejny ve Vlašimi

Datum konání: 1. 9. 2029

Dne 24. 10. 2019 jsme pro Vás otevřeli novou prodejnu ve Vlašimi. Prodejna je umístěna v prostoru před pokladnami v nákupním centru TESCO na adrese Okružní 1884. Zákazníkům zde nabízíme kompletní sortiment našich pekařských a cukrářských výrobků doplněný o vybrané položky z nabídky našich osvědčených dodavatelů. K návštěvě prodejny Vás chceme motivovat i zaváděcími slevami na nejoblíbenější výrobky.

Tesco_Vlasim.jpgOtevření nové prodejny v Benešově

Datum konání: 1. 10. 2029

Dne 12. 9. 2019 v 8:00 hod. budeme otvírat novou firemní prodejnu v Benešově na adrese Karla Nového 2409. Prodejna je umístěna v novém objektu vedle sídla ČSOB. V příjemném prostředí bude nabízet standardní sortiment pekařských a cukrářských výrobků.

Leták otevření nové prodejny_Karla Nového, Benešov.jpgNový chléb, koláč a croissanty v nabídce

Datum konání: 1. 12. 2029

Od září jsme zařadili do nabídky několik nových výrobků. Rebarbora jako oblíbená řapíkatá zelenina našich babiček zažívá v poslední době velký comeback. Náš rebarborový koláč s tvarohem Vás její typickou chutí určitě zaujme. Croissanty zaujímají v našem sortimentu stálé místo, ale tři nové náplně - žloutková, slaný karamel a kakao-oříšková určitě potěší chuťové buňky i náročného mlsouna. Celozrnný chléb s vysokým obsahem vlákniny, cenných vitamínů i minerálních látek jistě obohatí naši nabídku výrobků odpovídajících požadavkům zdravé výživy.

Benea_rebarborový koláč s tvarohem od 2.9.2019.jpg Benea_sladké croissanty od 2.9.2019.jpgCelozrnný chléb.jpgMarketingové akce V Horkách a ve Voticích

Datum konání: 1. 11. 2029

Od měsíce září jsme pro zákazníky našich prodejen v Praze 4 V Horkách a ve Voticích připravili několik zajímavých akcí. Jejich cílem je zvýšit povědomí o naší nabídce a podpořit prodej našich výrobků v uvedených lokalitách.

Leták prodejna V Horkách_akce září 2019.jpgLeták prodejna Votice_akce září 2019.jpgNabídka zaměstnání

Datum konání: 1. 4. 2030

 

 

Přijmeme pracovníky na pozice:

 

Údržbář v pekárně a cukrárně

Pracovní náplň: opravy strojů, řešení problémů vzniklých během výrobních procesů                                         Pracovní doba: třísměnný provoz

Požadujeme:

 • spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost a samostatnost
 • trestní bezúhonnost
 • vyučení v oboru zámečník výhodou

Nabízíme:

 • práci na hlavní pracovní poměr
 • hrubou mzdu 26 000,- Kč
 • vánoční prémie
 • zapracování a zaškolení
 • stabilní zázemí velké společnosti fungující na trhu přes 25 let
 • dlouhodobou spolupráci
 • nástup možný ihned

Řidič pro rozvoz pekařského a cukrářského zboží

Požadujeme:

 • řidičský průkaz skupiny B, skupina C výhodou
 • spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme:

 • získání profesního průkazu na náklady zaměstnavatele
 • stabilní zázemí ve velké společnosti fungující přes 22 let
 • motivující finanční ohodnocení
 • zaučení a dlouhodobou spolupráci
 • práci na hlavní pracovní poměr

Pecák

Pracovní náplň: obsluha rotačních pecí
Pracovní doba: ranní a noční směny
Kvalifikační požadavky: zaučíme

Cukrářka

Pracovní náplň: výroba dortů a zákusků
Pracovní doba: ranní směny
Kvalifikační požadavky: vyučení a praxe výhodou, případně zaučíme 

Výrobní dělník

Pracovní náplň: obsluha rozvalovacího stroje na pekárně
Pracovní doba: ranní a noční směny
Kvalifikační požadavky: zaučíme

Bližší informace na tel. čísle 736 486 708 Ing. Tomáš Stuchlík - nábor nových zaměstnanců

 

 Možnost platby kartou na vybraných prodejnách

Datum konání: 1. 1. 2030

Dne 20. 6. 2019 jsme na vybraných prodejnách instalovali platební terminály. Rozhodli jsme se tak přizpůsobit rozšiřujícímu se trendu bezhotovostních plateb a zjednodušit nákupy na našich prodejnách. Věříme, že naši zákazníci tuto možnost ocení a budou u nás rádi a často nakupovat. S využitím platebních karet Mastercard a Visa můžete tedy nyní uhradit svůj nákup na prodejnách:

Benešov, Křižíkova 1529

Benešov, Tyršova 2070

Benešov, Malé náměstí 75

Vlašim, Serváce Hellera 1850

Pyšely, nám. T. G. Masaryka 67

Praha 4, V Horkách 1384/1Nové druhy chleba

Datum konání: 1. 2. 2030

Vážení zákazníci,

připravili jsme pro Vás dva nové druhy chleba, které vyhovují nejvyšším spotřebitelským nárokům po stránce dietetické i chuťové.

Chléb podmáslový se vyznačuje jemnou, nadýchanou střídkou a příjemně nakyslou chutí podmáslí. Chléb samožitný je vyráběn pouze ze žitné mouky, navíc bez použití jakýchkoliv přídavných látek tzv. éček. Vyniká vysokým obsahem přirozené vlákniny, která má mnoho příznivých zdravotních účinků na lidský organizmus. Můžete si prohlédnout přiložené odkazy. Výrobky nakoupíte v síti firemních prodejen nebo u našich odběratelů.

chleb_podmaslovy.jpgchleb_zitny.jpg

 

 

 

 Slevy ve výši 50% na našich prodejnách!

Datum konání: 1. 3. 2030

Firma BENEA se rozhodla zapojit do celosvětové kampaně proti plýtvání potravinami, proto jsme na našich prodejnách zavedli padesátiprocentní doprodejové slevy na vybraný sortiment našich výrobků. Sleva je uplatňována vždy poslední hodinu prodejní doby. Ve dnech pondělí až pátek se sleva vztahuje především na nebalené pekařské výrobky, v sobotu na celý vlastní sortiment. Na prodejnách, které nemají v sobotu otevřeno, je sleva na kompletní vlastní sortiment poskytována již v pátek. Upozorňujeme, že nejsme schopni v závěru prodejní doby zajistit kompletní nabídku zlevněných výrobků, i proto se poskytovaná sleva nevztahuje na předem objednané zboží.Rekonstrukce prodejny v Benešově

Dne 10. 7. 2018 jsme po 3 týdny trvající rekonstrukci znovu otevřeli prodejnu v Benešově na adrese Malé náměstí 75. Těšíme se na Vaši návštěvu a doufáme, že kromě chuťových buněk uspokojí vzhled interiéru i oko zákazníka. Podrobnější informace včetně GPS souřadnic a odkazu na mapu najdete v záložce "Prodejny".
Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.