BENEA s.r.o.

Co se právě děje...

Aktuality

Doprodejové slevy

Od 1. října opět poskytujeme doprodejové slevy na vybraný sortiment v poslední hodině otvírací doby. Slevy se týkají většiny prodejen mimo město Benešov, jsou uplatňovány v sobotu v poslední hodině prodejní doby ve výši 50 %. Na pražské prodejně V Horkách je platnost této slevy posunuta již na pátek od 17:00 hodin. Na prodejnách Mnichovice a Říčany budou kromě toho poskytovány slevy ve výši 30 % i ve všedních dnech. Seznam prodejen s časem a výší slevy je uveden níže v přehledné tabulce.

Zboží ve slevě je ve standardní kvalitě a před vypršením doporučené lhůty spotřeby. Už z názvu doprodejové slevy však vyplývá, že nemůžeme zaručit kompletní nabídku sortimentu v době platnosti snížené ceny. Věříme, že naši zákazníci toto omezení pochopí a ocení, že společnost BENEA se tímto opatřením snaží předejít znehodnocení produktů, které byly vyrobeny v celé šíři sortimentu proto, aby si návštěvník prodejny měl z čeho vybírat.

Rozpis slev
Název prodejny Čas poskytnutí slevy Výše slevy
Čerčany Sobota 10:00 - 11:00 50 %
Jílové u Prahy Sobota 10:00 - 11:00 50 %
Kamenice Sobota 11:00 - 12:00 50 %
Mladá Vožice Sobota 10:00 - 11:00 50 %
Mnichovice Sobota 10:00 - 11:00 50 %
Mnichovice Pondělí - Pátek 16:00 - 17:00 30 %
Praha V Horkách Pátek 17:00 - 18:00 50 %
Pyšely Sobota 11:00 - 12:00 50 %
Říčany Sobota 11:00 - 12:00 50 %
Říčany Pondělí - Pátek 16:00 - 17:00 30 %
Sedlčany Sobota 11:00 - 12:00 50 %
Votice Sobota 10:00 - 11:00 50 %

Ocenění našich chlebů

Na prestižní soutěži pekařských výrobků, pořádané v Pardubicích dne 15. září 2021, obsadily chleby pekárny BENEA přední místa ve svých kategoriích. Kmínový chléb se umístil na druhém místě v kategorii Konzumní chléb a karbovaný chléb ocenili porotci třetím místem v kategorii Chléb bez hranic.

Publikováno ve čtvrtek, 30. září 2021

Nabídka ke Dni matek

K příležitosti Dne matek, který letos oslavíme 9. 5., jsme na našich prodejnách připravili nabídku svátečních dortíků. Věříme, že s nimi Vašim maminkám uděláte radost.

Publikováno ve čtvrtek, 6. května 2021

Prodejní doba o květnových svátcích

Sdělujeme všem zákazníkům, že v sobotu 1. 5. a v sobotu 8. 5. budou všechny naše prodejny uzavřeny. V ostatní dny prodejní doba odpovídá běžnému režimu. Doufáme, že toto uzavření neomezí zásobování našimi oblíbenými produkty.

Publikováno ve středu, 28. dubna 2021

Platby kartou na prodejně Čechova Benešov

Na našem stánku v Čechově ulici v Benešově jsme instalovali platební terminál. Od 27. 4. 2021 mohou tedy všichni zákazníci této prodejny použít k úhradě nákupu platební kartu. Prosíme jen, aby platbu kartou včas nahlásili, po uzavření nákupu je již změna způsobu úhrady komplikovanější. 

Publikováno ve středu, 28. dubna 2021

Prodejní doba o Velikonocích

Srdečně Vás zveme do našich prodejen k nákupu tradičního velikonočního sortimentu, který najdete ve Velikonočním katalogu - záložka Výrobky - Katalogy. Zavřeno máme pouze o státních svátcích, tedy na Velký pátek a Velikonoční pondělí. V sobotu 3. 4. jsou prodejny otevřené dle běžné otvírací doby, v neděli 4. 4. má otevřeno prodejna v areálu nákupního centra Tesco ve Vlašimi, rovněž v běžné prodejní době.

Publikováno ve čtvrtek, 25. března 2021

Valentýnská nabídka

Ke dni svatého Valentýna jsme pro Vás připravili nabídku ručně vyráběných zákusků z poctivých surovin. Přijďte si vybrat do našich prodejen.

Publikováno ve čtvrtek, 4. února 2021

Z-BOX Zásilkovna na parkovišti BENEA

V prostoru venkovního parkoviště společnosti BENEA s.r.o. byl uveden do provozu výdejní Z-BOX Zásilkovny. Z-BOX je umístěn na dohled vpravo od prodejny pekařství, cukrárna. Výdejní místo je označeno adresou Benešov, Křižíkova 1529. Po vyzvednutí zboží Vás srdečně zveme k návštěvě naší prodejny.

Publikováno ve čtvrtek, 10. prosince 2020

Nabídka vánočního sortimentu

Jelikož se nám vánoční svátky nezadržitelně blíží, od 14. prosince až do konce roku si u nás můžete každý den zakoupit vánočku, bez které nejsou žádné Vánoce kompletní. :) Naše vánočky jsou ručně pletené, nadýchané jako obláček, plné rozinek a mandlí - dostupné ve dvou variantách:

Vánočka máslová sváteční s rozinkami a mandlemi. (650 gramů). Rozinky do této vánočky namáčíme v rumu. Vánočka máslová s rozinkami a mandlemi (400 gramů).

Vánočky a vánoční sortiment si můžete prohlédnout také na našich stránkách v odkazech: https://www.benea.cz/katalogy-vyrobku nebo https://www.benea.cz/vyrobky/svatky/vanocni-nabidka. Zároveň připomínáme, že vánoční cukroví je možné objednávat telefonicky nebo osobně na jakékoliv z našich prodejen nejpozději do 7. prosince. Adresy a telefonní kontakty prodejen najdete taktéž na našich stránkách www.benea.cz.

Publikováno v pondělí, 7. prosince 2020

Ukončení doprodejových slev

Oznamujeme, že s platností od 20. 10. 2020 ukončujeme poskytování automatických padesátiprocentních slev na vybraný sortiment v poslední hodině prodejní doby. Jsme přesvědčeni, že naše produkty si oblibu mezi spotřebiteli získávají především díky chuťovým vlastnostem a kvalitě používaných surovin. Na to hodláme i v budoucnu klást nejvyšší důraz a věříme, že to bude našimi zákazníky oceněno.

Publikováno v pondělí, 26. října 2020

Rekonstrukce trezírky

Pro cukráře je to věc velice zajímavá, ale pro zákazníka nic neříkající. Nicméně se najdou tací, kteří ocení vztah ke starým zařízením, tím spíše plně funkčním. Díky dnešní nabídce si můžete koupit cokoliv, ale…. Rozebrat do šroubku, vyrobit některé díly podle původních nákresů, sehnat nové díly, nově nalakovat a sestavit tak, aby vše opět fungovalo. Tomu se říká úcta ke „stáří“. A to je přesně náš případ. Historie tohoto stroje sahá do 70.let minulého století. Přesněji do roku 1974, kdy byl vyroben podnikem Strojobal v Praze. Sloužil více jak 40 let a poslední dobou spíše dosluhoval. O jeho rekonstrukci jsme uvažovali již několik let a bylo jasné, že se musíme rozhodnout. Výroba korpusů na větrníky, věnečky a další výrobky nelze dělat ručně v počtech několika set kusů denně. Začátkem letošního roku jsme začali pátrat po někom, kdo by dokázal trezírku postavit na nohy, počínaje podnikem Strojobal. Ten se ale po roce 1990 rozdělil na více firem. Pátrání po původu stroje pokračovalo v Hradci Králové, Olomouci, Vrchlabí a dalších městech. Tam všude se zrodili potomci podniku Strojobal. Nakonec jsme se dostali do nedaleké obce Sulice-Želivec. Zde sídlí firma Ulbrich Hydroautomatic s.r.o. Využili jsme doby coronavirové a dohodli se, že koncem června vyrobíme výše uvedené výrobky na novém stroji. Vzájemné pohledy však tuto dohodu neumocnily a skýtaly mírné rozpaky. O to větší byla radost při postupné kontrole prací, kde bylo vidět, že jsme se dohodli s odborníky a navíc s lidmi stejného pohledu na věc. Výměna hydrauliky, elektriky, elektromotorů, čištění laserem a dalších součástí probíhala s evidentní jistotou předání stroje do zkušebního provozu poslední červnový týden.

Chci poděkovat všem, kteří se podíleli na složité rekonstrukci a zvláště ing. Bouškovi s jeho týmem za pečlivě odvedenou práci.

Zbyněk Stuchlík, jednatel

Publikováno ve čtvrtek, 10. září 2020
123

Kontakty

BENEA s. r. o.
Křižíkova 1529, 256 01 Benešov
Recepce: +420 317 763 541
Sekretariát: +420 317 763 545
E-mail: sekretariat@benea.cz

IČ: 49968076
DIČ: CZ49968076
Datová schránka: qe5q9m8
Web: www.benea.cz

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK
© 2021 BENEA s.r.o.
obchodní podmínky | ochrana osobních údajů